منطقه فیلم دانلود رایگان فیلم

دانلود فیلم های نامزد اسکار ۲۰۱۹

 

دانلود فیلم های نامزد اسکار 2019

 

با سلام خدمت کاربران عزیز

چند روز پیش نامزدهای  ۹۱ امین دوره اسکار معرفی شدن که در روز یک شنبه ۲۴ فوریه این مراسم برگذار خواهد شد و برندگان آن مشخص میشود

ما محموعه این فیلم ها رو کنار هم گردآوری کردیم که شما به راحتی دانلود کنید و لذت ببرید

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود فیلم های نامزد اسکار ۲۰۱۹

برای دانلود فیلم مورد نظر روی اسم فیلم کلیک کنید

فهرست کامل نامزدها:

بهترین فیلم

پلنگ سیاه (Black Panther)

بلکککلنزمن (BlacKkKlansman)

راپسودی بوهمی (Bohemian Rhapsody)

سوگلی (The Favourite)

کتاب سبز (Green Book)

رما (Roma)

ستاره‌ای متولد شده است (A Star Is Born)

معاون (Vice)

بهترین بازیگر زن

یالیتزا آپاریسیو (Roma)

گلن کلوز (The Wife)

الیویا کلمن (The Favourite)

لیدی گاگا (A Star Is Born)

ملیسا مک‌کارتی (Can You Ever Forgive Me?)

بهترین بازیگر مرد

کریسشن بیل (Vice)

بردلی کوپر (A Star Is Born)

ویلم دافو (At Eternity’s Gate)

رامی مالک (Bohemian Rhapsody)

ویگو مورتنسن (Green Book)

بهترین کارگردانی

اسپایک لی (BlacKkKlansman)

پاول پاولیکفسکی (Cold War)

یورگوس لانتیموس (The Favourite)

آلفونسو کوارون (Roma)

آدام مک‌کی (Vice)

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل

ماهرشالا علی (Green Book)

آدام درایور (BlacKkKlansman)

سم الیوت (A Star Is Born)

ریچارد ای. گرنت (Can You Ever Forgive Me)

سم راکول (Vice)

بهترین بازیگر زن نقش مکمل

ایمی آدامز (Vice)

مارینا دی تاویرا (Roma)

رجینا کینگ (If Beale Street Could Talk)

اما استون (The Favourite)

ریچل وایس (The Favourite)

بهترین فیلمنامه اقتباسی

تصنیف باستر اسکراگز (The Ballad Of Buster Scruggs)

بلکککلنزمن (BlacKkKlansman)

مرا خواهی بخشید؟ (Can You Ever Forgive Me)

اگر خیابان بیل به حرف می‌آمد (If Beale Street Could Talk)

ستاره‌ای متولد شده است (A Star Is Born)

بهترین فیلمنامه اریجینال

سوگلی (The Favourite)

اولین اصلاح شده (First Reformed)

کتاب سبز (Green Book)

رما (Roma)

معاون (Vice)

بهترین فیلمبرداری

جنگ سرد (Cold War)

سوگلی (The Favourite)

هرگز رو مگردان (Never Look Away)

رما (Roma)

ستاره‌ای متولد شده است (A Star Is Born)

بهترین طراحی صحنه

پلنگ سیاه (Black Panther)

سوگلی (The Favourite)

اولین انسان (First Man)

مری پاپینز بازمی‌گردد (Mary Poppins Returns)

رما (Roma)

بهترین طراحی لباس

تصنیف باستر اسکراگز (The Ballad Of Buster Scruggs)

پلنگ سیاه (Black Panther)

سوگلی (The Favourite)

مری پاپینز بازمی‌گردد (Mary Poppins Returns)

مری ملکه‌ی اسکاتلند (Mary Queen Of Scots)

بهترین تدوین

بلکککلنزمن (BlacKkKlansman)

راپسودی بوهمی (Bohemian Rhapsody)

سوگلی (The Favourite)

کتاب سبز (Green Book)

معاون (Vice)

بهترین فیلم خارجی زبان

کفرناحوم (Capernaum)

جنگ سرد (Cold War)

هرگز رو مگردان (Never Look Away)

رما (Roma)

دله‌دزدان (Shoplifters)

بهترین مستند

فری سولو (Free Solo)

هیل کانتی (Hale County)

توجه به فاصله (Minding the Gap)

از پدران و پسران (Of Fathers and Sons)

آرجی‌بی (RBG)

بهترین مستند کوتاه

گوسفند سیاه (Black Sheep)

پایان بازی (End Game)

قایق نجات (Lifeboat)

شبی در باغ (A Night at the Garden)

نقطه. پایان جمله. (Period. End Of Sentence)

بهترین انیمیشن بلند

شگفت‌انگیزان ۲ (Incredibles 2)

جزیره‌ی سگ‌ها (Isle Of Dogs)

میرای (Mirai)

رالف اینترنت را خراب می‌کند (Ralph Breaks the Internet)

مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider-Verse)

بهترین انیمیشن کوتاه

رفتار حیوانی (Animal Behavior)

بائو (Bao)

اواخر بعد از ظهر (Late Afternoon)

یک گام کوتاه (One Small Step)

آخر هفته (Weekends)

بهترین فیلم کوتاه لایو اکشن

بازداشت (Detainment)

فوو (Fauve)

مارگریت (Marguerite)

مادر (Mother)

پوست (Skin)

بهترین موسیقی متن

پلنگ سیاه (Black Panther)

بلکککنزمن (BlacKkKlansman)

اگر خیابان بیل به حرف می‌آمد (If Beale Street Could Talk)

جزیره‌ی سگ‌ها (Isle Of Dogs)

مری پاپینز بازمی‌گردد (Mary Poppins Returns)

بهترین ترانه

All The Stars, Black Panther

I’ll Fight, RBG

The Place Where Lost Things Go, MPR

Shallow

When A Cowboy Trades His Spurs for Wings, Buster Scruggs

بهترین جلوه‌های ویژه

انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War)

کریستفر رابین (Christopher Robin)

اولین انسان (First Man)

بازیکن شماره یک آماده (Ready Player One)

سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story)

بهترین گریم

مرز (Border)

مری ملکه‌ی اسکاتلند (Mary Queen of Scots)

معاون (Vice)

بهترین طراحی صدا

پلنگ سیاه (Black Panther)

راپسودی بوهمی (Bohemian Rhapsody)

اولین انسان (First Man)

یک جای آرام (A Quiet Place)

رما (Roma)

بهترین صداگذاری

پلنگ سیاه (Black Panther)

راپسودی بوهمی (Bohemian Rhapsody)

اولین انسان (First Man)

رما (Roma)

ستاره‌ای متولد شده است (A Star Is Born)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *